סליקה מאתר אינטרנט.

אתר אינטרנט משמש כחלון הראווה של העסק אל מול הלקוחות הפוטנציאלים המסיירים ברשת, בעבר כדי לפתוח עסק או כדי להתרחב בעל העסק היה חייב לשכור מקום שבו תנועת הולכי הרגל או המיקום האסטרטגי של המקום היה נותן לו תנועת לקוחות אל תוך העסק. היום אתר אינטרנט מעוצב עם קידום נכון ברשת ואפשרות חיוב און ליין עם מערכת אישורית זהב יכול להניב את אותן תוצאות בפחות הוצאות.

יתרונות אתר האינטרנט וסליקת האשראי ישירות באתר:

  1. זמינות לקוחות רבים סובלים משעות פעילות לא שגרתיות ומחפשים שירותים שניתן לגשת אליהם מעבר ל"שעות העבודה" עבודה עם מערכת אישורית זהב פותרת את הבעיה.
  2. מענה מיידי להרבה עסקים מוכרת תופעת התור, לקוחות רבים מוותרים מראש על מקומות שבהם הצפיפות גדולה או התור ארוך מידי, שימוש באתר תופס גם את הממהרים שלא אוהבים לחכות.
  3. מהירות ביצוע העסקה לקוחות קבועים של העסק נהנים מאפשרות של ביצוע הזמנות ביעילות ומהירות.
  4. הפקת חשבוניות בעלי אתרי סחר אלקטרוני נהנים משירות הפקת חשבוניות אוטומטי אשר מייעל וחוסך לעסק בהוצאות דיוור, ביול ונייר.
  5. הנהלת חשבונות מערכת אישורית זהב מאפשרת לגשת מתוך מערכת דוחות לכול הנתונים הנחוצים למעקב ובקרה על תנועות בזמן אמת, קבלת מעקב אחר היסטוריה של עסקאות, יצוא דוחות לאקסל ועוד. דבר זה מאפשר לבית העסק לבצע התאמות אשראי מול מערכות החברה.

בכדי להגיע לתוצאות הרצויות חשוב לשמור על כמה כללים : שקיפות – תקנון מפורט שבו מצוינת מדיניות המכירה, איכות – עיצוב האתר קובע, ללא עיצוב נאות הגולש יחשוב שהגיע למשהו לא מוכן ויגלוש הלאה, פרסום – קידום במנועי חיפוש, פורטלים, מיילים, ללא פרסום אף אחד לא ייכנס לאתר לא משנה כמה השקעת בו.

לסיכום

סליקה באתר אינטרנט עוזרת למקסם רווחים ולשפר את חווית הלקוח בעסק שלך.

השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם.

*
Captcha image

צור קשר

מרכז עזריאלי בניין B
הרוקמים 26 חולון
משרד : 03-9436100
פקס : 03-9624347
דוא"ל: sales@secure.cardcom.co.il